Drzwi aluminiowe przeciwpożarowe

Drzwi aluminiowe przeciwpożarowe

Oferujemy drzwi aluminiowe przeciwpożarowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wiele lat obecności na branżowym rynku sprawiło, że gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa przy zachowaniu wysokiego poziomu estetyki. Zachęcamy do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań, a także do składania zamówień. 

Czym cechują się drzwi aluminiowe przeciwpożarowe?

Nasze drzwi aluminiowe przeciwpożarowe dostępne są w klasach EI30 oraz EI60. Drzwi wewnętrzne EI30 doskonale sprawdzają się między innymi w hotelach, obiektach gastronomicznych, biurach, a także innych budynkach użyteczności publicznej. Jednocześnie drzwi przeciwpożarowe EI30 świetnie zdają egzamin w budynkach mieszkalnych. 

Drzwi EI60 montowane są natomiast między innymi w obiektach wyposażonych w kotłownie, a także w magazynach z materiałami łatwopalnymi oraz chemikaliami. Ten wariant to jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze produkty gwarantują bardzo dużą trwałość oraz niebanalną estetykę. 

Drzwi przeciwpożarowe EI30 - dlaczego nasza oferta?

Oferujemy stolarkę szytą na miarę, a szerokie spektrum dostępnych rozwiązań sprawia, że z pewnością znajdą Państwo dla siebie odpowiednie drzwi przeciwpożarowe EI 30 lub EI60. Nasze drzwi przeciwpożarowe zewnętrzne oraz wewnętrzne w bardzo krótkim czasie dostarczamy również do naszych klientów. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak istotny jest czas zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Naszym atutem jest także fachowe doradztwo, którego udzielamy wszystkim kupującym. Zapraszamy zatem do kontaktu oraz do składania zamówień. 

UWAGA!
Miniatura ma charakter poglądowy i nie należy jej postrzegać jako efekt finalny.

Oferta specjalna!

Wymiar1101x2080mm
Kierunek otwieraniaDo wyboru
ProfilYawal TM75EI
KolorStandard -RAL 7016 MAT
UszczelkaCzarna
DrzwiJednoskrzydłowe
Pakiet szkleniaJednoszybowy
SzklenieContraflam EI30 16mm
Wyposażenie
  • Okucie – 3 zawiasy 2-skrzydełkowe Wala WX
  • Klamka nierdzewna na krótkim szyldzie
  • Zamek 1-punktowy na wkładkę patentową
  • Samozamykacz ramieniowy Geze TS2000
  • Brak progu – uszczelka szczotkowa
  • Kotwy montażowe
6050 zł
brutto
Potrzebujesz innego wymiaru?