Fasady słupowo-ryglowe

Fasady słupowo-ryglowe

Oferujemy fasady słupowo ryglowe, dzięki którym budynki zyskują nowoczesny i elegancki wygląd. Dzięki naszej technologii możliwe jest stworzenie nietuzinkowych projektów architektonicznych, które z pewnością przyciągną uwagę otoczenia. Nasze fasady nie tylko wyglądają estetycznie, ale również są wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Czym cechują się nasze fasady słupowo-ryglowe?

Nasze fasady słupowo ryglowe łączą w sobie szkło oraz aluminium. Tym sposobem wpisują się w nowoczesną architekturę i dają niezliczone możliwości tworzenia konstrukcji ścian osłonowych. Cała konstrukcja słupowo ryglowa może przybierać wiele kształtów i spełniać wszelkie oczekiwania architekta. Ogromne znaczenie dla osób, które decydują się na nasz system słupowo ryglowy, ma jego doskonała izolacja termiczna oraz przezierność. Dostępne u nas rozwiązania świetnie sprawdzają się na przykład jako okładziny zewnętrzne budynków wielkopowierzchniowych.

Konstrukcja słupowo ryglowa — dlaczego nasza oferta?

Warto skorzystać z naszej oferty między innymi ze względu na fakt, że dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu dopracowaliśmy do perfekcji techniki pracy. Jednocześnie w trakcie produkcji fasad słupowo ryglowych wykorzystujemy najbardziej nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia. Dobrze pamiętać także o możliwości skonsultowania z nami decyzji zakupowej. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami, a także do składania zamówień.